.

.

New
Z K9 Кристал Таванот Светилка Срце Облик LED Лустерот Современите Осветлување Тела Foyer трпезарија Светилки Дома Осветлување Сијалица Вклучени

Z K9 Кристал Таванот Светилка Срце Облик LED Лустерот Современите Осветлување Тела Foyer трпезарија Светилки Дома Осветлување

DEN 6253.00
DEN 7444.80

Стока
Достапно.

3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
4 И КУПУВАЧОТ треба да ја ПЛАТИ ВРАТИ ТАКСИ ПРЕВОЗОТ.
5 Ние ќе ги провери секој се враќа внимателно. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Z K9 Кристал Таванот Светилка Срце Облик LED Лустерот Современите Осветлување Тела Foyer трпезарија Светилки Дома Осветлување Сијалица Вклучени
Материјал : стакло, од не ' рѓосувачки челик
Големина : 50cm должина ширина висина 20cm 65cm
Извор на светлина : 3 W*3 gu10 LED топло бела светлина вклучени како подароци
Применливи Предмет : кафе, бар, ресторан, дневна Соба ,хотел, продавница, итн
Пакување : производот од пакување (пена + жолта kraft хартија)пакување, транспорт безбедност
Собранието е потребно ,прилагодени на услугата е достапна . 2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако производот е оштетен или неисправни кога ќе примите, ве молиме прашајте ги обезбеди потврда и се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Политика На Враќање :
1 Сите не-дефектен, неоштетени производи мора да се врати во рок од 1 месец по сте го добиле.
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
3
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,CQC,ГШ,LVD
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
Yes
Стил:
Модерна
База Тип:
GU10
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Сребро.
Број На Модел На:
100572
Свеж

Избор на клиенти