.

.

New
Повеќе Лустерот светла сина железо свеќа pendant светилки спалната соба светилки селски осветлување нови пристигнување ZX50

Повеќе Лустерот светла сина железо свеќа pendant светилки спалната соба светилки селски осветлување нови пристигнување ZX50

DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : сино (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо
[Главната технологија] : топло виткање
[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)
[За] дневна соба, ресторан, студии и други внатрешни работи простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испраќаат до сите краишта на светот, ако вашата земја не е испорака на листата, ве молиме контактирајте со нас.
ГОЛЕМИНА : D500 MM H390 MM

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Број На Модел На:
170914
Абажур Боја:
Сина
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
3
Гаранција:
kk1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Свеж

Избор на клиенти