.

.

New
Повеќе личност pendant светлина мода светилки ковано железо светлина дневната соба светилки краток 6heads ZX165

Повеќе личност pendant светлина мода светилки ковано железо светлина дневната соба светилки краток 6heads ZX165

DEN 8064.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо
[Главната технологија] : полиран
[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)
[Погоден за употреба во дневна соба, трпезарија, спална соба и други внатрешни работи простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испраќаат до другите делови на светот, ако вашата земја не е во форма на испорака, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Гаранција:
kk1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Свеж

Избор на клиенти