.

.

New
Модерната Led Плоча Злато Хром Birdcage Led Pendant Светлина Бар Ресторан ПВЦ Нијанси E27 Деко Гроздобер Синџир Виси Светилка

Модерната Led Плоча Злато Хром Birdcage Led Pendant Светлина Бар Ресторан ПВЦ Нијанси E27 Деко Гроздобер Синџир Виси Светилка

DEN 6756.00
DEN 10555.20

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Опис На Производот :
Име : Модерната Led Плоча Злато Хром Birdcage Led Pendant Светлина Бар Ресторан ПВЦ Нијанси E27 Деко Гроздобер Синџир Виси Светилка ;
Модел NO : YLT - D16055;
Сијалица база : Max 60 W E27 x 1;
Материјал : ПВЦ нијанси, метал;
Големина : dia30 x H40cm, dia40 x H58cm, dia50 x H75cm;
Напон : AC 85-265 V погоден за сите земји;
Место : трпезарија, спална соба, студија соба, кафе, бар, ресторан;
Пакувањето : картонска кутија и целата polyfoam заштита, воздушен балон филм, или EPE пена за кристал;
Тежина : 4kg, 6kg, 8kg;
=================================================================================================================

Детали

Боја На Каросеријата:
злато тело црна shad, злато тело црвени нијанси, злато тело бела shad, хром тело црна sh, хром тело црвено shad, хром тело бела риба
Wattage:
dia30 H40cm, dia40 H58cm, dia50 H75cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Заврши:
Железо
Стил:
Европа
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,ПВЦ
База Тип:
E27
Место:
Студија,Хотел, Сала,Хотел Соба
Гаранција:
3 година
Бренд Име:
SaloEElaitte
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела,Црна,Црвена
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
D16055
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти