.

.

New
Двојно скалите pendant светилка кристал лустерот едноставна Европски стил дневна соба светлата SJ17 ya74

Двојно скалите pendant светилка кристал лустерот едноставна Европски стил дневна соба светлата SJ17 ya74

DEN 10080.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на осветлување продавница.
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
На моите најмили клиентите.
Информации за производот преглед :
Боја : како што е прикажано
[main] материјал : не ' рѓосувачки челик таванот плоча, а K9 кристал.
[извор на светлина] : LED
[процес] : хардвер, висока температура на печење, ласерско сечење на многу начини.
[дневна соба] : дневна соба, спална соба
[напон] : 90v-260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)
[size] :
D40cm*80см 4 извори на светло
D50cm*100cm 7 извори на светло
D60cm*120cm 9 извори на светло
D70cm*140cm 10 извори на светло
D80cm*160cm 15 извори на светло

Детали

Боја На Каросеријата:
D40cm X80cm 4 светлина, D50cm X100cm 7 светлина, D60cm X120cm 9 светлина, D70cmX 140cm 10light, D80cmX160cm 15 светлина
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
170911
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
WINZSC
База Тип:
GU10
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Материјал:
Кристално
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Гаранција:
DD1
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Свеж

Избор на клиенти