.

.

New
IWHD Гроздобер Светилка на Лофт Industral Осветлување Виси Светилка Американски Стил Спалната соба Ресторан Ретро Lamparas E27 220v За Оркестарот

IWHD Гроздобер Светилка на Лофт Industral Осветлување Виси Светилка Американски Стил Спалната соба Ресторан Ретро Lamparas E27

DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Гаранција
1.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 4.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.5 CM Тела Ширина 25 CM Тела Должина 25 CM Синџир/Кабелот Должина од 100 см Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Прилагодливи Крошна/Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(kg) 1kg
решавање на вашите проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
D13 6
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна,Црвена
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти