.

.

New
Долго Ткаенина Фенер Абажур Pendant Светлина Тела Новиот Кинески Виси Светилка Фитинзи за Дома Foyer Чај Соба Жешко Тенџере Ресторан

Долго Ткаенина Фенер Абажур Pendant Светлина Тела Новиот Кинески Виси Светилка Фитинзи за Дома Foyer Чај Соба Жешко Тенџере Ресторан

DEN 9360.00

Стока
Достапно.


Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир бесплатно, не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во писмена форма. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.] : 12202 [Тела Големина] : Дијаметар 35cm / 13.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex.69" Б Дијаметар 30cm / 11.
Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки, купувачот е одговорен за таквото плаќање.24" (Прилагодливи.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик.78", Висина 50cm / 19.
Спецификации :
[Точка Бр.
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по приемот на плаќање обично.
Ако сте од Бразил, ве молиме да понудат на своите ДДВ и напон( 220 V како стандардно)
Превозот :
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Ali Express.81", Висина 65cm / 25. Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака) [Материјал] : Ткаенина + Железо [Тела Боја] : Бела [База Тип] : E27, E26 [Сијалица] : Сијалица Не се Вклучени (Сијалица како Подарок) [Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Стил:
кинески стил
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Број на извори на светлина:
1
Број На Модел На:
12202
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
База Тип:
E27
Техника:
Рачно Плетени
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Платно
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тело Материјал:
железо, ткаенина
Примена:
Трпезарија
Свеж

Избор на клиенти