.

.

New
нов Модерен минималистички Алуминиум Дрво Уметност Лустерот бар, кафуле, ресторан декорација светилка 3PCS/ПАКЕТ

нов Модерен минималистички Алуминиум Дрво Уметност Лустерот бар, кафуле, ресторан декорација светилка 3PCS/ПАКЕТ

DEN 6384.00
DEN 6720.00

Стока
Достапно.


A. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Б. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе се обидеме да ги намали увозните даноци. Клиентите се прикаже, благодарение на корисникот за да обезбеди слики! Ви благодарам на Нашите пакување! Двојно пена професионални пакување! Се обезбеди сигурноста на вашите светилки и фенери!

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
qiseyuncai
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво,Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Примена:
Foyer
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
PK1112
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти