.

.

New
6 Светла Лофт Гроздобер индустриски Spider Оружје Pendant Светлина трпезарија Виси Тела Кујна Соба суспензија Осветлување

6 Светла Лофт Гроздобер индустриски Spider Оружје Pendant Светлина трпезарија Виси Тела Кујна Соба суспензија Осветлување

DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
51-60W
Број на извори на светлина:
8
Примена:
Трпезарија
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Земја
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Место:
Салон
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
ЛЛ-872
Свеж

Избор на клиенти