.

.

New
IWHD водовод Гроздобер Светилка на Лофт Индустриски Pendant Светла Американски Стил Спалната соба Железо Ретро Светлина Тела Дома Осветлување

IWHD водовод Гроздобер Светилка на Лофт Индустриски Pendant Светла Американски Стил Спалната соба Железо Ретро Светлина Тела

DEN 2160.00

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).6 kg
решавање на вашите проблеми. ИЛИ, вие maychoose да има замена.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир/Кабелот Должина од 100 см Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Прилагодливи Крошна/Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал/Стаклени Тегови Нето Тежина(kg) 0.
Испорака
1. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
D13 9
Абажур Боја:
Сребро,Сина,Црна,Црвена
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти