.

.

New
Креативни Нордиските дизајн нови класичен беше разнесена од Јасно сјај стакло Сијалица Leuchte pendant светилка за спалната соба дневна соба и кујна бар

Креативни Нордиските дизајн нови класичен беше разнесена од Јасно сјај стакло Сијалица Leuchte pendant светилка за спалната соба

DEN 2373.00
DEN 2966.40

Стока
Достапно.


Детали

Wattage:
small, large
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
C801
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Студија,Hotel Соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Гаранција:
2 години
Материјал:
Стакло Камен
Стил:
Современа
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Заврши:
Сликарство
Тело Материјал:
Стакло
Примена:
Трпезарија
Свеж

Избор на клиенти