.

.

New
(EICEO) Дневна Соба Светилка Кристал Лустерот Европски Модерен Минималистички Спалната соба Осветлување Ресторан Атмосфера LED Светилки Pendant

(EICEO) Дневна Соба Светилка Кристал Лустерот Европски Модерен Минималистички Спалната соба Осветлување Ресторан Атмосфера LED

DEN 21984.00

Стока
Достапно.


.................................................................
.................................
..............................................................................
.................................
.............

Детали

Боја На Каросеријата:
6 глава, глава 8
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Напон:
220V
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
xxd-00012
Тело Материјал:
Железо
Бренд Име:
EICEO
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталација Тип:
синџир pendant
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Гаранција:
2
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
8
Светилка Моќ:
6 глава, глава 8
Тело Материјал:
Железо
висина-прилагодлив:
40cm
светилка-сенка:
Кристално
Извор На Светлина:
led светилка
Напон:
220v
Преглед Димензија:
800
Тип:
Лустерот
Свеж

Избор на клиенти