.

.

New
IWHD Железо Hanglamp Модерна Pendant Светлата Дома Осветлување Тела Мода Крпа Виси Светилка трпезарија, кујна Luminaire Сјај

IWHD Железо Hanglamp Модерна Pendant Светлата Дома Осветлување Тела Мода Крпа Виси Светилка трпезарија, кујна Luminaire Сјај

DEN 7968.00

Стока
Достапно.


Гаранција
1.
Враќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. ИЛИ, вие maychoose да има замена.модерната Димензии Тела Висина 42 CM Тела Ширина 49. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики модерната LED Стил на Земјата. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
D4 95
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Примена:
Трпезарија
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти