.

.

New
40CM 60CM 80СМ Модерна Pendant Светла За Дневна Соба и трпезарија Круг Прстени Акрилик Алуминиум Тело LED Таванот Светилка Тела

40CM 60CM 80СМ Модерна Pendant Светла За Дневна Соба и трпезарија Круг Прстени Акрилик Алуминиум Тело LED Таванот Светилка Тела

DEN 2577.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.


црна рамка златна рамка бела рамка 40 CM 60 CM 80СМ Модерна Pendant Светла За Дневна Соба и трпезарија Круг Прстени Акрилик Алуминиум Тело LED Таванот Светилка Тела црна заврши златна заврши
за овој далечински можеме да ја користиме новата технологија и тоа е да ја смените бојата на температурата, а исто така dimmable светлината тоа е две во едно дизајн, ony изберете dimmable се вклучени овој далечински.

Детали

Боја На Каросеријата:
црна рамка, белата рамка, Златна рамка
Wattage:
40cm 1ring, 60cm 1ring, 20 40cm 2ring, 30 50cm 2ring, 40 60cm 2ring, 50 70cm 2ring, 60 80cm 2ring, 20 40 60cm 3ring, 30 50 70cm 3rings, 40 60 80cm 3rings, 60 80 100cm 3rings, 40 60 80 100cm 4ring
Големина:
warm white no remote, cold white no remote, dimmable with remote
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
сертификација:
ДСА,RoHS,CE
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Абажур Боја:
Златна,Бела,Црна
Материјал:
Легура
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 години
Осветлување Област:
15-30square метри
Бренд Име:
СИНА ВРЕМЕ
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Број На Модел На:
3 прстени pendant светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
> 20
димензија:
20CM 40CM 60CM 80СМ
Заврши:
Златна крај /црна крај /бела finishe
Прстени:
4/3/2/1 прстени
Рамка:
бела рамка црна рамка златна рамка
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Свеж

Избор на клиенти