.

.

New
година Сребро Бренд Жените Накит Суспендирани Змејот Pendant Ѓердан за Жените Мода Поставување Акрилик Камен Змејот Pendant Ѓердан

година Сребро Бренд Жените Накит Суспендирани Змејот Pendant Ѓердан за Жените Мода Поставување Акрилик Камен Змејот Pendant

DEN 163.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Нашите producets инспирација доаѓаат од познатиот бренд. нема ознака, без лого. добар пакување.
Нашите Мин/Микс Цел е $8.00, Може да се Меша Различни Производи Во Нашата Продавница, ве Молиме Љубезно ве молиме да ги Проверите Внимателно Пред Plance Цел, Ви Благодариме За Вашиот Љубезно Разбирање.
2016 година Сребро Kendra Жените Накит Суспендирани Змејот Pendant Ѓердан за Жените Мода Поставување Акрилик Камен Змејот Pendant Ѓердан
1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно! 2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.0 или повеќе од слободни Fed Ex! 3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања! 4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување!

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
1.77*0.98 инчи
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZWPON
Материјал:
Пластични
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
30+3.14inches
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
N3354 Сребро.
Пакување:
1 парови во меур торба, потоа во Тетрапак
превозот:
Од Кина Пост, ePacket, FedEx, UPS-от, DHL, ARAMEX и др.
испорака:
3-40 дена
Подготовка Време:
1-2 дена
Тежина:
12g
Име на производ:
2016 Година Kendra Накит Суспендирани Змејот Pendant Ѓердан
Точка име :
Kendra Накит Суспендирани Змејот Pendant Ѓердан
реден број:
Сребро 2016 Година Kendra Накит Суспендирани Змејот Pendant Ѓердан
Трговија на големо:
Сребро Kendra Змејот Pendant Ѓердан
Клучни зборови:
Сребро Kendra Змејот Pendant Ѓердан
Свеж

Избор на клиенти