.

.

New
1pc Мали Лава Арома Lockets Ѓердан Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан со 45см Unadjustable Синџир

1pc Мали Лава Арома Lockets Ѓердан Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан со 45см Unadjustable Синџир

DEN 96.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


7166204472995706 Locket US $ 3.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 2.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 3.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 3.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.90 /парче US $ 3.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 2.80 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.50 /парче US $ 3.20 /парче САД $ 25.00 /парче
Lockets се никел и олово слободни. Секој Locket доаѓаат со 70cm синџири и Лава камен, секој еден е индивидуални пакет од страна на ПП торба. Опис на производот Нашите diffuser locket ѓердан е совршен начин да го носат вашиот етерични масла во текот на денот! Секој ѓердан доаѓаат со 70cm синџири и 1pcs шарени diffuser топки. (топки се обновливи/перат) Етерични масла се користат за илјадници години за нивното здравје и емотивно uplifting својства. Како тоа функционира? На diffuser locket се отвора да се одржи цветен подлога, на која ставете неколку капки на вашите омилени масло/мирис. Ќе уживате во прекрасниот мирис на целиот ден, долго! Locket големина : 1.6 cm x 1.6 см Синџир должина : 45см синџир (Железо) Пакување : индивидуални PPbag

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
XSH-306-1
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Користење на:
Diffuser
Со Синџир:
Yes
дизајн:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти