.

.

New
YYW 59CM Долг Џемпер Злато Синџир-боја Камен Парче Pendant Ѓердан Вистински Создадена Gem Камен Божиќ Pendent Ѓердан Подароци

YYW 59CM Долг Џемпер Злато Синџир-боја Камен Парче Pendant Ѓердан Вистински Создадена Gem Камен Божиќ Pendent Ѓердан Подароци

DEN 135.00
DEN 193.44

Стока
Достапно.


W elcome на нашата online продавница
Мешани Ахат Џемпер Ѓердан,Kawaii,, со Железо, злато во боја , природни & овална синџир, 50-60mm, Должина : Околу 23.5 Инч, кои се Продаваат од Страна на PC
Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
50-60mm
Број На Модел На:
150814202620
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Бренд Име:
YYW
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
Ефект:
Природни
Должина:
23.5 inch
Свеж

Избор на клиенти