.

.

New
Кристал Моден Бисер Ѓердани Различно Обоени Бисер Со Pendant Свадба Накит Бисер Ѓердани Накит За Жените Најдобриот Подарок

Кристал Моден Бисер Ѓердани Различно Обоени Бисер Со Pendant Свадба Накит Бисер Ѓердани Накит За Жените Најдобриот Подарок

DEN 144.00
DEN 186.72

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
ios
Материјал:
Кристал
Функција:
Будилникот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Pendant Големина:
1.4 cm*1.65 cm
Бренд Име:
бесплатни крилја
Број На Модел На:
FQ173
Свеж

Избор на клиенти