.

.

New
CHICVIE Долго кристал Був Ѓердан од Злато Боја Ѓердани & Приврзоци За Жените, Етничките Накит Гроздобер Додатоци SNE150783

CHICVIE Долго кристал Був Ѓердан од Злато Боја Ѓердани & Приврзоци За Жените, Етничките Накит Гроздобер Додатоци SNE150783

DEN 268.00
DEN 412.80

Стока
Достапно.


Изјава Ѓердани & Приврзоци За Жените Долго кристал Був Ѓердан Етничка Накит за Денот на Вљубените Колиер Femme SNE150783 Нова Мода Накит/Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Големина : 53cm*4.5 cm*2.5 cm Предмети : Pendant Ѓердан Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жени

Детали

Бренд Име:
CHICVIE
Метали Тип:
Злато Позлатен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SNE150783
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
долг ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Предмети име:
Ѓердани & Приврзоци За Жените, Етничките Накит Гроздобер Додатоци
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
етничките накит
Стил:
2016 година Нови
Тип:
најдобар пријател
Име:
Гроздобер Додатоци 7.23
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани
Свеж

Избор на клиенти