.

.

New
PINKSEE Бохемски Макси Монистра Влакно Pendant Лигавче Ѓердан за Жените Црна Кожа Кабелот Изјава Накит

PINKSEE Бохемски Макси Монистра Влакно Pendant Лигавче Ѓердан за Жените Црна Кожа Кабелот Изјава Накит

DEN 174.00
DEN 222.72

Стока
Достапно.

П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш, Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да
вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.ние секогаш сме тука!
3. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на
DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days;
2. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3.
Опис
100% Сосема Нов & Hight Квалитет
Димензии : Должина 17. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема, дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20, еднакви на НАС големина 7, 7.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
5cm
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JNG0014/hu
Материјал:
Пластични
Стил:
Гроздобер
Тип:
жените ѓердан
дизајн:
пластични монистра
жешка:
Бохемски
клучен збор :
collane дона,bijoux femme
Материјал:
Легури,Кожа Синџир
копче:
Chokers Ѓердан
Повод:
Забава,подароци,свадба,годишнина,ангажирање
Key1:
bijoux колиер рас де cou
key2:
pendant ѓердан
Свеж

Избор на клиенти