.

.

New
Нова Фабрика Wholesales Мода Западен Изјава Домот Бисери Бонбони Боја Ѓердан Кратки Ѓердани За Жена ХТ-77

Нова Фабрика Wholesales Мода Западен Изјава Домот Бисери Бонбони Боја Ѓердан Кратки Ѓердани За Жена ХТ-77

DEN 153.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела.
1)Материјал : Алуминиум,Кожа
2)Боја : Како на сликата шоу
3)Пакет : OPP кеси, Надворешниот картон
4) Тежина : 70g
повеќе избра за да ги проверите овде :
Испорака
1, Предмети ќе се испрати во рамките на 2 - 3 дена по исплата потврди. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена.
На Дознака
Политика На Враќање
1. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени. Ако замени не се достапни,наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPS-от.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.
Контактирајте со НАС
1.
2, Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от(сепак пратката такса ќе се промени)
3, Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.Тоа ќе потрае околу 15-25 дена до вашата врата.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
ХТ-77
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
olaru
Должина:
about 40cm
Свеж

Избор на клиенти