.

.

New
Седум Чакра се Меша Случаен Хексагонална Посочи Природен Камен Опал Исцелување Реики Енергија Кристали Pendant Ѓердан 3Pcs/Многу Големо

Седум Чакра се Меша Случаен Хексагонална Посочи Природен Камен Опал Исцелување Реики Енергија Кристали Pendant Ѓердан 3Pcs/Многу

DEN 375.00
DEN 469.44

Стока
Достапно.


Седум Чакра се Меша Случаен Хексагонална Посочи Природен Камен Опал Исцелување Реики Енергија Кристали Pendant Ѓердан 3 Pcs/Многу Големо Материјал : Природен Камен Кварц Кристали Pendant Големина : 60*10мм Синџир Должина : 45+5 CM Количина : 3pcs Пакет : 1pc pendant ѓердан/opp вреќа Топло Совет : Постојат 26 видови на natura кварцен кристал pendant,откако ќе го поставите цел,ние ќе брод нив и надвор случајно,ве молиме да бидат забележани пред цел.Ви благодарам многу за вашето разбирање.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JWWEPWW0096
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
60*10ММ
Бренд Име:
седум чакра
Пол:
Унисекс
боја:
Мешани Случаен Боја
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Пакет:
1pc/opp Вреќа
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
is_customized:
Yes
накит објект:
Кварцен Кристал Ѓердани
Синџир должина:
18
Кристално:
Исцелување Реики Кристално
Свеж

Избор на клиенти