.

.

New
крстот pendant/ сребрен крст ѓердан/ Крис накит/

крстот pendant/ сребрен крст ѓердан/ Крис накит/

DEN 645.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.

Тоа може да биде до 30 дена.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.
3-ЕМС ПРЕГЛЕДИ(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Компанија :
Морнар Месечината Месечината ѓердан ѕвезда ѓердан, фунта сребро 925 ,јапонија
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет, Модерен стил
Состојба : вистински 925 sterling silver
Refence производи листа
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС UPS или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
4-Хонгконг Пост(за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).
Ние сме фабрика, која може да се направи нов мувла накит производи на клиентите барања. Обложено Родиум, позлатен сребрен .
2-примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Клучни Ѓердан
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
45см
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Метали Тип:
s925
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
како на слика
Големина:
45cm
Камен:
zricon
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
45cm
Свеж

Избор на клиенти