.

.

New
Нови Хороскопски Шарм РИБИ Pendant Ѓердан Едноставен Дизајн Накит за Подарок Кристал Злато/Сребрена Боја Ѓердан За Мажи/Жени P2502

Нови Хороскопски Шарм РИБИ Pendant Ѓердан Едноставен Дизајн Накит за Подарок Кристал Злато/Сребрена Боја Ѓердан За Мажи/Жени

DEN 336.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.

Добредојдовте на провери и нарачки. Ви благодариме за разбирањето. Ви благодариме!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
P2502
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Starlord
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
41mm
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
клучни зборови:
Хороскоп Хороскопски Знаци ОВЕН Ѓердан & Pendant
Повод:
Подарок За Мажи/Жени
Свеж

Избор на клиенти