.

.

New
10PCS СРЕБРО НАСЛЕДСТВО ЖИВЕЕЊЕ LOCKET Octagon lockets за лебдечки шарм

10PCS СРЕБРО НАСЛЕДСТВО ЖИВЕЕЊЕ LOCKET Octagon lockets за лебдечки шарм

DEN 1584.00

Стока
Достапно.


key Specifications/Посебни Карактеристики :
акцентот јасно bling вистински чешка кристал W/O синџир Добро полирање Мазна површина Убаво позлата 100% никел и олово-слободен Прилагодено дизајни се прифатени од Различни модни стилови се достапни (повеќе од 3.000 стилови) Позлата : може да се галвански во платина, родиум и злато,розово злато,црна,чоколадо ОЕМ и ODM наредби се добредојдени Мали наредби се прифатени Предности на продажбата на услуги и трговија тим Обетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се достапни Стандард : ISO 9000/9001/9004/19011 : 2000 и ISO 17799

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Mesinya Обичај Накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти