.

.

New
Промет на големо со 10pcs/многу DIY Прилепува Накит Кристално Сребро Сонцето Прилепува Копчето Pendant Одговара 12mm Diy Snap Ѓердан Накит

Промет на големо со 10pcs/многу DIY Прилепува Накит Кристално Сребро Сонцето Прилепува Копчето Pendant Одговара 12mm Diy Snap

DEN 694.00
DEN 770.88

Стока
Достапно.

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 7 треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само ќе бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
Одговара 12mm snap копчиња
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YYSN177
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Големина:
3.2cm x2.2cm*5.5mm
is_customized:
Yes
Должина:
no chain
Свеж

Избор на клиенти