.

.

New
U7 Нови Страна на Miriam Накит Ѕвездата на Давид Израел Pendant Подарок Трендовски Нерѓосувачки Челик Амајлија Шарм Hamsa Рака Ѓердани P934

U7 Нови Страна на Miriam Накит Ѕвездата на Давид Израел Pendant Подарок Трендовски Нерѓосувачки Челик Амајлија Шарм Hamsa Рака

DEN 288.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.

U7 Hamsa Среќа Рака Pendant Ѓердан Жени Мажи Трендовски Злато Позлатен Циркони Линк Синџир Амајлија Pendant Ѓердани P691
Hamsa Рака Амајлија Pendant Ѓердани Рака Pendant

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
4.0 cm*2,2 см
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P934
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија/ Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Должина:
50cm+5cm/adjustable
функција 1:
Рака на Miriam Накит
Карактеристика 2:
ѕвездата на давид
Свеж

Избор на клиенти