.

.

New
2017 нови Тешки метали Изјава Циганска Етничка Гроздобер Антички Сребрен приврзоци долго Макси Ѓердан Синџири Ѓердан

2017 нови Тешки метали Изјава Циганска Етничка Гроздобер Антички Сребрен приврзоци долго Макси Ѓердан Синџири Ѓердан

DEN 360.00

Стока
Достапно.


Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.
За превозот цена
Повеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.
Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка.
За услугата
Ние ќе направиме се најдобро за секој клиенти, ве молиме контактирајте со нас, ако најдете било какви проблеми кога сте примиле пакетот.
Нови Тешки метали ѓердан Изјава Бохемски ѓердан Гроздобер Монета циганска етничка гроздобер Сребро макси Ѓердан синџири ѓердан за жени
НИ 9.9 / пар НИ 7.
Тоа е многу важно со вашите добри коментари.9 / парче НАС 9.99 / парче НАС 8.
Ако нарачате повеќе од 128ќе бидат испратени преку брза испорака наместо нормална испорака.8 / парче НАС 8. Постои мала разлика од различни пресмета или друга опрема,
Ви благодариме за вашето разбирање.5 / парче НАС 7.
За сликите
Сите слики се зеде од оригиналните ставки.
Се надевам дека ќе им даде пет ѕвезди, ако сте задоволни нашите производи и услуги.
Ќе solute тоа во прв пат.
Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.
Исто така, ве молиме контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор.
Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.5 / парче НАС 6. Превозот цената ќе се пресметува од страна на системот според тежината.5 / парче
За Keepnice™jewery
Тоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
x
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
161106002
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
keepnice
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Свеж

Избор на клиенти