.

.

New
QIAMNI 925 Sterling Silver Хемиски Молекуларна Геометрија Гранка Ѓердан Ѓердан Pendant Жените Роденден Накит Љубовник Подарок

QIAMNI 925 Sterling Silver Хемиски Молекуларна Геометрија Гранка Ѓердан Ѓердан Pendant Жените Роденден Накит Љубовник Подарок

DEN 276.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте Тука
Продавница За Најава.
1.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $200
2.DHL/UPS/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ/ARAMEX/E-ПАКЕТ на располагање.
3.Добредојдовте Прилагодено Цел
4.Трговија На Големо Цена, Со Висок Квалитет. Сопствени Фабрики.
5.Многу Модни Објект Стилови во Нашата Продавница
Сите Предмети се со Добар Квалитет
јас ќе ви даде Добра Услуга
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика
Добредојдовте на нарачки!!!

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
12.7*10.3 mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
dvdl
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIAMNI
Функција:
подарок
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Ѓердан Тип:
Синџир Ѓердан Ѓердан Pendant
OEM цел:
Добредојде
Стил:
Тренди
pendant ѓердан:
ѓердан жени
јака ѓердан:
Гроздобер Ѓердан
ѓердан накит:
најдобри пријатели ѓердан
сребрен ѓердан женски:
свадба ѓердан
Свеж

Избор на клиенти