.

.

New
Моден Накит Хексагонална Колона Ѓердан Природен Камен Pendant Ѓердан Парична Казна Накит, Ѓердани За Жените Подароци

Моден Накит Хексагонална Колона Ѓердан Природен Камен Pendant Ѓердан Парична Казна Накит, Ѓердани За Жените Подароци

DEN 64.00
DEN 98.40

Стока
Достапно.

Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Контакт И Повратни Информации
Q & A
1. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.2 см Пакет се Вклучени : 1 x Ѓердан Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2. Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден). Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
4.3 cm x 1.2 см
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
imixlot
Број На Модел На:
ru
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тип На Објект:
Жените Ѓердани
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Виолетова
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
Ѓердан за Жена
Клучни зборови:
Collana
клучни зборови:
изјава ѓердан
клучни зборови:
Приврзоци Ѓердан
клучни зборови:
ѓердан ѓердан
Свеж

Избор на клиенти