.

.

New
Пад на превозот-Елен Еленов Pendant Ѓердан

Пад на превозот-Елен Еленов Pendant Ѓердан

DEN 221.00
DEN 315.84

Стока
Достапно.


Повеќе Милениче ѓердани

Детали

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
45*35mm
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
BASHANBAOSHUI
Број На Модел На:
n065
Функција:
Повик
Свеж

Избор на клиенти