.

.

New
Чендлер Pentagram Ѕвезда Pentacle Ѓердан Wiccan Пагански Вртежен Момент Викинг Словенски Накит Антички Сребрен Класичен Луксузни Машки Accessary

Чендлер Pentagram Ѕвезда Pentacle Ѓердан Wiccan Пагански Вртежен Момент Викинг Словенски Накит Антички Сребрен Класичен Луксузни

DEN 124.00
DEN 172.80

Стока
Достапно.


ТОЧКА ИМЕ
Чендлер 2017 Vegvisir Нордиска Викинзите Амајлија Руни Pendant Ѓердан За Човекот Го Направи Стариот Тајландски Шарм Едноставна Enthic Мода Накит
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Детали

Бренд Име:
Чендлер
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Предиво
Број На Модел На:
0624-3
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Околу 30 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Панк/Готски/Етика
боја:
антички сребрен
Материјал:
бронза
Pendant/Шема:
Pentagram Ѕвезда Pentacle
адвокатско сребро синџир ѓердан:
Рачно Изработени Пријателство Necklcae
сребро изјава ѓердан:
Круг Шарм ѓердан
гроздобер сребрен ѓердан:
синџир сребрен ѓердан
Количина:
1 buc/opp вреќа
Пол:
Мажите Унисекс Машки
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Свеж

Избор на клиенти