.

.

New
Нови Пристигне 3 Големина на Погребот на Накит Casket Нерѓосувачки Челик Никогаш не Исчезнат Cremation пепел Lockets Коска Пепел Cremation Urns

Нови Пристигне 3 Големина на Погребот на Накит Casket Нерѓосувачки Челик Никогаш не Исчезнат Cremation пепел Lockets Коска Пепел

DEN 427.00
DEN 427.20

Стока
Достапно.


Сите наши накит имаат квалитет gurantee,ако се наоѓа не е исто како вашата нарачка,ние може да го препрати или враќање на вас.
Детални Производ шоу
Оваа Pendant може да содржат мали делови на
cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња.
Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .Everymonth ,ќе ги ажурира некои Нов Дизајн .
Ако Сте задоволни со нашата Накит ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезда и ја вашата повратна информација .
*Сите накит дизајниран од страна на професионалци и Квалитетот Gurantee .
*10 години искуство во накит производна линија ,ODM,OEM Цел Добредојдени .
Ако не сте задоволни со нас ,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот по comunication.
Големина Детали
Мала Големина : 15mm*25мм*15mm
Средна Големина : 20mm*30мм*20mm
Големи Димензии : 30мм*40mm*30мм
Функција
Висок Степен на 316 L не ' Рѓосувачки Челик Материјал ,Не Отпорност , Отпорност на силна киселина, алкално
PVD Позлатен ,Никогаш нема да Исчезнат ,Без Оксидираат ,Не Оцрни
Голем Капацитет ,може да се одржи голема количина на пепел .Без Разлика на што се носат или да чувате во
чување Накит Кутија ,Својата Дефинитивно еден од Одличен начин да се запаметат вашиот близок .
НОВИ Пристигне Погребот Urns/ Casket
Спецификација
100% Сосема Нов Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина : Околу 25g
Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .

Детали

Метална боја:
Црна, Златна, Розово Злато
Главниот Камен Боја:
мала големина, средни, големи големина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Бренд Име:
impressjewelry
Pendant Големина:
20mm,30мм,40mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
CMJ0001
Корисни:
cremation пепел накит
Шарм Тип:
cremation накит приврзоци
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Стил:
cremation urn ѓердан
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
Тежина:
18-25g
боја:
Сребрена, Златна, се Зголеми Златна, Црна, Розова и сл.
Функција:
пепел носителот
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Свеж

Избор на клиенти