.

.

New
Минимализам Тенка Синџир Помешани со twig и Locket Кафез Девојки Етерично Масло Diffuser Мода Краток Ѓердан

Минимализам Тенка Синџир Помешани со twig и Locket Кафез Девојки Етерично Масло Diffuser Мода Краток Ѓердан

DEN 112.80

Стока
Достапно.


Секој Ѓердан ќе бидат дадени 1pc Лава Мушка и 2 парчиња Чувствува Топки. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги.Минимализам Тенка Синџир Помешани со twig и Locket Кафез Девојки Етерично Масло Diffuser Мода Краток Ѓердан
Ако се прави на големо бизнис, pls ја напушти масажа на нас за најдобра фабрика цена.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи.

Детали

Метална боја:
Родиум Позлатен, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
16mm
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
diffuser ѓердан
Бренд Име:
Cykopv
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
diy ѓердан
Должина:
48+5cm
Свеж

Избор на клиенти