.

.

New
Чендлер Топла Продажба на Окото на Хорус Шарм Pendant За Мажи Унисекс Јаки Окото на Ра Викинг Античка Бакар Метал се Моли Jewellry Подарок

Чендлер Топла Продажба на Окото на Хорус Шарм Pendant За Мажи Унисекс Јаки Окото на Ра Викинг Античка Бакар Метал се Моли Jewellry

DEN 132.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.


ТОЧКА ИМЕ
Чендлер Топла Продажба на Окото на Хорус Шарм Pendant За Мажи Унисекс Јаки Окото на Ра Викинг Античка Бакар Метал се Моли Jewellry Подарок
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Детали

Бренд Име:
Чендлер
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Предиво
Број На Модел На:
0624-5
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Околу 30 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Панк/Готски/Етика
боја:
антички сребрен
Материјал:
бронза
Pendant/Шема:
окото на хорус
адвокатско сребро синџир ѓердан:
Рачно Изработени Пријателство Necklcae
сребро изјава ѓердан:
Круг Шарм ѓердан
гроздобер сребрен ѓердан:
синџир сребрен ѓердан
Количина:
1 buc/opp вреќа
Пол:
Мажите Унисекс Машки
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Свеж

Избор на клиенти