.

.

New
Menrial Пепел Keepsake Cremation Накит со Позлатен Сребрен Очи во Облик на Urn Cremation Pendant Ѓердан за Мажи Жени

Menrial Пепел Keepsake Cremation Накит со Позлатен Сребрен Очи во Облик на Urn Cremation Pendant Ѓердан за Мажи Жени

DEN 144.00
DEN 222.24

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3. Превозот времето е премногу долго. Да се обезбеди да се плати минимален данок. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Продавачот за Испорака Метод,во САД : Цел >=5$, превозот со бесплатна E-пакет Цел 2.
Ве молиме Имајте во предвид : Кога се стегне или unscrew куршум, ве молиме контрола на работ на капа, наместо на врвот круг јамка со цел да го продолжи својот животен век Предмет Тип : Urn Cremation Ѓердан Синџир Должина : 33cm Pendant Големина : 3cm*2cm Боја : Сребро Пакет, вклучувајќи : 1 Парчиња/Opp Вреќа
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1.

Детали

Бренд Име:
mendittorosa
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WH0004
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
2.8 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти