.

.

New
Пад на превозот - Запад Хајленд White Terrier Ѓердан

Пад на превозот - Запад Хајленд White Terrier Ѓердан

DEN 221.00
DEN 315.84

Стока
Достапно.


Повеќе Милениче ѓердани

Детали

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
BASHANBAOSHUI
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
21 x 26 x 1.4 mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N176
Функција:
Повик
Свеж

Избор на клиенти