.

.

New
Магијата Ikery Мода Срцето Фото Рамка Ѓердан Pendant Двојка Може да се Отвори Накит За Жените и Мажите Додатоци YT-N315

Магијата Ikery Мода Срцето Фото Рамка Ѓердан Pendant Двојка Може да се Отвори Накит За Жените и Мажите Додатоци YT-N315

DEN 118.00
DEN 138.24

Стока
Достапно.


Бои и styple : Погледнете како детали
Дијамант Sizw : 1.0*1.0 cm
Должина : 40+5cm Тежина : 2g/парче

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
1.0*1.0 cm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YT-N315
Бренд Име:
Магијата Ikery
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти