.

.

New
Naomy&ZP Етничка Макси Tassel Ѓердан Јака Гроздобер Голема Бохемски Долго Монета Изјава Ѓердан Жените Мода Ѓердан Накит 2017

Naomy&ZP Етничка Макси Tassel Ѓердан Јака Гроздобер Голема Бохемски Долго Монета Изјава Ѓердан Жените Мода Ѓердан Накит 2017

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Naomy&ZP
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
етничките tassel ѓердан
Стил:
Етнички
Pendant Големина:
Други
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Легура
Тежина:
82g
Должина:
45cm+5cm
Свеж

Избор на клиенти