.

.

New
UDDEIN Боја Долг Ѓердан Жените Коза Pendant Стил Џемпер Синџир Злато / Сребрена Позлатен Изјава Ѓердан Партија Накит Гроздобер

UDDEIN Боја Долг Ѓердан Жените Коза Pendant Стил Џемпер Синџир Злато / Сребрена Позлатен Изјава Ѓердан Партија Накит Гроздобер

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Стил : мода накит, ѓердан Материјал : цинк легура , кристално Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 neckalce, OPP вреќа, паре картичка ,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
10fhT432-13
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
слика
is_customized:
No
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UDDEIN
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Други
Свеж

Избор на клиенти