.

.

New
30PCS - Симпатична Среќа Слон Ѓердан слонче Ѓердан Прекрасна Цртан филм Животинско Ѓердани За Жените Роденден Подароци

30PCS - Симпатична Среќа Слон Ѓердан слонче Ѓердан Прекрасна Цртан филм Животинско Ѓердани За Жените Роденден Подароци

DEN 1418.00
DEN 1818.24

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
слон ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
слонче ѓердани
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Среќно Слон Ѓердан
Слонот и дрво Ѓердан:
малечки Ѓердан
животно ѓердани:
слонче ѓердани
сладок ѓердан:
Сладок Ѓердан
цртан лик Ѓердан:
едноставна ѓердан
Слон со Дрво Ѓердан:
слон ѓердан
ѓердан girly:
свадба ѓердан
ѓердани amp приврзоци:
ѓердани машки
ѓердани и синџири женски:
злато едноставна ѓердан
симпатична едноставна ѓердан:
симпатична ѓердани за парови
Свеж

Избор на клиенти