.

.

New
Бесплатен превозот мода нови жените накит Рак морска ѕвезда симпатична pendant катна дама ѓердан Прибор трговија на големо

Бесплатен превозот мода нови жените накит Рак морска ѕвезда симпатична pendant катна дама ѓердан Прибор трговија на големо

DEN 96.00
DEN 112.80

Стока
Достапно.

Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови. - За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да потрае до 30-45 дена или подолго за испорака. - За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост.
start Isv Module Wrap10563
end Isv Module Wrap10563 Превозот политика hz-датотеки подесување-server-upload3_hewl68a8 - Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Pendant Големина:
4cm
Обликотшема:
Водител на
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
N046
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ENZE
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Свеж

Избор на клиенти