.

.

New
CCHGM рачно изработени Хематит Пипер Куршум Pendant Ѓердан за Жените Природен Камен Кварцен Кристал Fluorite Ѓердани

CCHGM рачно изработени Хематит Пипер Куршум Pendant Ѓердан за Жените Природен Камен Кварцен Кристал Fluorite Ѓердани

DEN 95.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
CCHGM
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
cchgm5
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
3cm*0.8 cm
Свеж

Избор на клиенти