.

.

New
Бесплатен превозот мода жените накит Цртан филм црна прасиња лак лента долга дел девојки ѓердан популарна личност

Бесплатен превозот мода жените накит Цртан филм црна прасиња лак лента долга дел девојки ѓердан популарна личност

DEN 127.00
DEN 148.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
n01270
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
ENZE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
4cm
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Свеж

Избор на клиенти