.

.

New
Моден Злато позлатен сребрен Лак и стрела во форма на ѓердани за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

Моден Злато позлатен сребрен Лак и стрела во форма на ѓердани за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

DEN 1124.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Купувачот Го Заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на
7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
3.
да знам повеќе за детали на пратката
1.
да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
1. Ние ќе го препрати или враќање на
пари за вас.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Материјал : цинк, Алуминиум ,месинг
Пакет се Вклучени : opp вреќа
1. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски)
2.
За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>25
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
Моден 18k Злато позлатен сребрен Лак и стрела во форма на ѓердани за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо
Карактеристики :
Нов и висок квалитет. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail,
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот
Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
околу 1.5 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
Woojila
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
46cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E0084
Тип На Објект:
ѓердан
квалитет:
доведе & nickle слободни
Пол:
Унисекс
Метална боја:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Превозот начин:
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail
Повод:
свадба,партија
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти