.

.

New
MEEKCAT Накит Ѓердан За Жените се Зголеми Златна Боја Изјава Домот Снегулка Ѓердан За Жените Партија свадба pendant

MEEKCAT Накит Ѓердан За Жените се Зголеми Златна Боја Изјава Домот Снегулка Ѓердан За Жените Партија свадба pendant

DEN 171.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Бренд : MEEKCAT
Meterial : Бакар
Главниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Позлата : Роза Злато Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Синџир Должина : 18 inchs(45+5cm) контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
18k златен ѓердан
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
2.0CMX1.5CM
Метали Тип:
Злато Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
4.6 g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Свеж

Избор на клиенти