.

.

New
18.5 11-12mm природна розова круг слатководни бисер ѓердани - циркон затворач

18.5 11-12mm природна розова круг слатководни бисер ѓердани - циркон затворач

DEN 1797.00
DEN 2496.00

Стока
Достапно.

купувачот треба да контактирате со нас на прво место. Ве молиме прво мора да ги споделите со нас.;
2 : Велика Британија. Благодарение Секој купувачот за трпението и разбирањето, поздрав!
комуникација Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа. Ние се сигурни дека 100% пари наплата или слободна размена или објект повторно да ја прати. Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на пример, бури, снегот може да влијае на времето на испорака. Немојте да бидете Загрижени и да се лути, ве Молиме бидете сигурни да се јавите ние прво.
3 : Друга земја : Нормално време на испорака е околу 30-40 работни дена. Ова е многу важно. Дури и повремено да потрае до 35-45 дена(Подалеку Земја). Ќе треба да конкурираат на првите, но не и плата, тогаш контактирајте со нас за да испратите фактура со изразат Испорака метод за вас. Ви благодарам многу.
За Решавање на проблемот :
ако не го добиете вашиот објект во долго време(Околу 40-45 дена подоцна).
1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 15-20 работни дена.
Ние исто така нудиме брза испорака метод :
Ако ви е потребна за Забрзување на пратката, како што се : DHL, или ЕМС дополнителна такса е потребен, кој обично трае речиси 5-8 дена безбедно да пристигнат . Значи, само со пријателска комуникација,е да се реши проблемот на добар начин. Австралија : Нормално време на испорака е во врска со 25-35 работни дена, Понекогаш може да го одложи за една недела.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Функција:
Повик За Потсетникот
Метали Тип:
Никој
Состојба:
Нова без ознаки
Должина (инчи):
18.5
Стил:
Влакно/String
Земја/Регион на Производство:
Кина
Метал:
Жолто Злато Позлатен
Главната боја:
Пинк
боја:
Пинк
UPC:
не се применува
Свеж

Избор на клиенти