.

.

New
Висок квалитет на модата сјајна плоштадот циркон 925 sterling silver дами'pendant ѓердани жените кутија синџир-свадба подарок пад на превозот

Висок квалитет на модата сјајна плоштадот циркон 925 sterling silver дами'pendant ѓердани жените кутија синџир-свадба подарок

DEN 287.00
DEN 345.60

Стока
Достапно.


Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.
Политика На Враќање :
1.
Нашата големо продавница во Yiwu град
Превозот :
1.
Повратни информации :
1.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.

Детали

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
6235
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
6+8мм
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Стил:
Чешка
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти