.

.

New
Совршен Круг 15-16mm Јужна Море природни златна Школка Бисер Pendant Ѓердан нови

Совршен Круг 15-16mm Јужна Море природни златна Школка Бисер Pendant Ѓердан нови

DEN 550.00
DEN 764.16

Стока
Достапно.

Ова е многу важно. Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на пример, бури, снегот може да влијае на времето на испорака. Ние се многу подготвени да прифатат сè.
Ние исто така нудиме брза испорака метод :
Ако ви е потребна за Забрзување на пратката, како што се : DHL, или ЕМС дополнителна такса е потребен, кој обично трае речиси 5-8 дена безбедно да пристигнат .

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Школка
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
Свеж

Избор на клиенти