.

.

New
Промет на големо со 10Pcs/Многу Розево Злато 26 Мала Буква Срцето Изјава Ѓердан Жени Мажи Накит од не ' Рѓосувачки Челик Љубов Азбука Kolye

Промет на големо со 10Pcs/Многу Розево Злато 26 Мала Буква Срцето Изјава Ѓердан Жени Мажи Накит од не ' Рѓосувачки Челик Љубов

DEN 845.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Главниот Камен Боја:
a, b, c, d, e, f, g, h, i, j, k, l, m, n, q r s t u v w x y z, п, о
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N00348
Бренд Име:
FAZZTONC
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Писмо Ѓердан
Функција:
Писмо Ѓердан
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Ѓердан Тип:
Писмо Ѓердан
Должина:
38+5 CM
фабрика:
Yes
Функција:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Подарок за:
Пријатели , Љубовници , Семејството .Денот на вљубените. Роденден
Свеж

Избор на клиенти